SUPER  PROMOCJA

NA STYCZEŃ – LUTY 2024

W SANATORIUM „WŁÓKNIARZ”!!!

 

Osoby, które zarezerwują pobyt pełnopłatny jeszcze w tym roku na styczeń i luty 2024r skorzystają z cen obowiązujących w 2023r zawartych w cenniku rehabilitacji medycznej.


Dodatkowy bonus - możliwość nieodpłatnego skorzystania z basenu i sztucznej plaży*


Warunki skorzystania z rezerwacji:


  • Dotyczy wyłącznie rezerwacji pobytów pełnopłatnych. 
  • Oferta  aktualna do wyczerpania wolnych miejsc.
  • Pobyt rozpoczyna się o godz. 7:00 w dniu przyjazdu*, a kończy o godz. 22:00 w dniu jego zakończenia z możliwością bezpłatnego noclegu do godz. 7:00 dnia następnego,  po uprzednim uzgodnieniu z pielęgniarką oddziałową. Przy   opuszczeniu  Sanatorium po godz. 7:00   należy  uiścić   opłatę  ryczałtową za niepełny osobodzień w wysokości 70 zł/os. Pobyt ten może trwać do godz. 12:00.            *Istnieje możliwość przyjazdu w przeddzień  turnusu  za  opłatą   ryczałtową  za   niepełny   osobodzień w wysokości 70 zł/os. (przyjazd w przeddzień turnusu w dni robocze powinien być ustalony z działem rezerwacji!).
  • Ceny ryczałtowe obejmują zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, opiekę lekarsko - pielęgniarską, oraz średnio 5 zabiegów dziennie (w dni robocze tygodnia oprócz  niedziel i  świąt)  wg  wskazań lekarza, w tym 1  zabieg  z grupy zabiegów promocyjnych wg  możliwości -  oferta   z  5 zabiegami  /  *lub  średnio 3 zabiegi dziennie (w dni robocze tygodnia oprócz niedziel i świąt) – oferta z 3 zabiegami.
  • Oferta dotyczy wyłącznie rezerwacji zgłoszonych do dnia 31.12.2023r. na okres 01.01- 29.02.2024r.
  • Promocja może łączyć się tylko z  rabatem  wynikającym z  posiadania  karty stałego klienta.
  • * Osoby objęte promocją mogą skorzystać z nieodpłatnego wejścia na basen   (1 wejście dziennie, zgodnie z harmonogramem pracy ZPL- po uprzednim  uzgodnieniu  z  recepcją basenu Albatros tel. wew.7020 ) oraz ze   sztucznej  plaży  ( 1 wejście   dziennie,  zgodnie z harmonogramem pracy ZPL - po uprzednim uzgodnieniu z Działem Planowania tel. wew. 7052). 
REZERWACJA POBYTÓW : TEL. 41-370-70-70, email:rezerwacja@wlokniarz.pl